Web Sitemiz Yenilendi!

Uranus, sizin için vizörün arkasından bakmaya, kalemindeki mürekkebi doldurmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye ve Dünya ülkelerine ait yüzbinlerce fotoğrafın yer aldığı http://uranus.com.tr/stokfotograf başlığından, aradığınız "o" fotoğrafa ulaşabilecek ve güvenilir bir şekilde satın alabileceksiniz. İstediğiniz teknik ölçülerde ve kullanım alanlarını fotoğrafın yanında yer alan alternatifleri seçerek gerçekleştirebileceksiniz. Özel bir boyut istendiği takdirde bize info@uranus.com.tr adresinden veya 0212 5280158 numaralı telefondan çalışma saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Uranus'un fotoğraftaki belgesel yaklaşımının bir izdüşümü olan yayınlarına uranus.com.tr/kitap başlığından ulaşabilirsiniz. Belgesel, fotoğraf, araştırma, tarih ve rehber kategorisindeki bu yayınların her bir siz değerli okurlara kaynak olması güdülerek hazırlanmıştır.

Bir sanatkarın karanlık ve aydınlık odasından çıkan sanatsal fotoğrafları ise siz değerli sanatseverlerin ve koleksiyonerlerin beğenisine sunuyoruz. 30x40 cm ebatlarında ve istenirse özel ebatlarda Hahnemühlle Fine Art fotoğraf kağıdına baskısını yaparak sizlerle paylaşıyoruz. Zamanlayeni fotoğraflarla zenginleşecek ve büyüyecek bu kategori, sanatseverlerin yeni durağı olacak.