Gizlilik İlkeleri

Bu sitenin işletimi / yönetimi Uranus Fotoğrafçılık, Yayıncılık, Reklamcılık, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Uranus olarak anılacaktır) tarafından yapılmaktadır.

 

Uranus, site içerisinde sakladığı kişisel bilgilerinizi gizlilik ilkelerine bağlı kalarak gelişmiş işletim sistemleri olanağında korur ve saygı duyar. Kişisel bilgileriniz site içinde rahat seçim yapmanız ve size özel seçimlerinizde kolaylık sağlamak için www.uranus.com.tr alanı içinde geçerli olacak şekilde saklanır. Uranus’un verileri nasıl kullandığına yönelik daha fazla bilgiye sitenin kayıt ve koşullarına başvurarak elde edebilirsiniz. Bu kayıt ve koşullar tüm kuruluş, şahıs ve kurumları kapsar.


Bilgiler
Uranus, kişisel bilgileriniz ile siteye girdiğinizde IP adresi, e-mail adresinizle birleştirebilir ve bunları bir güvenlik çemberi içinde saklar hiç kimseyle paylaşmaz. Web sitemiz içerisinde ‘çerezler’ de gönderilir; ‘çerezler’, bir web sitesine girdiğinizde, bu web sitesinin bilgisayarınıza gönderdiği bilgi parçalarıdır. Bu bilgiler sayesinde özel kullanıcı profilleri yaratarak size özel hizmetler sunabiliriz.

Uranus içinde var olan bilgileriniz titizlikle saklanır; size özel hizmetler geliştirmede, siteyi kolay kullanımınızda ve müşteri hizmetlerinde kullanılır. Uranus’un belirttiği ilkelerin uygulanması konusundaki her türlü öneri, endişe ve sorularınız için info@uranus.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Gizlilik ilkelerimizi koşullara uygun bir şekilde değiştirebiliriz. Yapılan değişiklikleri sitemizi ziyaret ettiğinizde görebilirsiniz.


Güvenlik
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Kişisel bilgileriniz bize ulaşırken ya da ulaştıktan sonra korumak için kabul edilmiş dünya standartlarında işletim sistemlerini uygulamaktayız. Ancak, internet üzerinden iletişim yöntemlerinin ya da elektronik saklama yöntemlerinin hiçbiri %100 güvenli değildir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi korumak için genel olarak kabul edilebilir yöntemleri kullanmamıza rağmen, mutlak güvenlik vermemiz olası değildir.